Dlaczego my?

Członkowie naszego zespołu mogą pochwalić się wyższym wykształceniem elektronicznym. Nieustannie śledzimy rynek sprzętu komputerowego. To wszystko sprawia, że możesz być pewien/pewna, że znamy się na rzeczy.

Dbamy o wysoką jakość naszych produktów:

  • Wszystkie podzespoły używane do budowania naszych produktów pochodzą od znanych producentów.
  • Podzespoły, których używamy posiadają certyfikaty jakości i bezpieczeństwa. Nie musisz obawiać się o to, że zasilacz się przegrzeje i doprowadzi do pożaru.
  • Komputery skonfigurowane są w taki sposób, żebyś nie musiał(a) płacić za coś, czego nie potrzebujesz. Na przykład: duża ilość pamięci RAM jest potrzebna przy pracy na obszernych projektach w programach specjalistycznych. W grach natomiast RAM jest używany szczątkowo, ponieważ obciążają one głównie kartę graficzną.
  • Używamy procesorów i kart graficznych najnowszych generacji. Obecnie częstym zjawiskiem na rynku jest sprzedaż komputerów z procesorami Intel Core i7… 2 generacji. Mimo, że nazwa brzmi zachęcająco, to w rzeczywistości taki procesor jest znacznie wolniejszy niż współczesne i3. Przy projektowaniu naszych komputerów, zwracamy szczególną uwagę na to, żeby technologia nie była przestarzała i żebyś otrzymał(a) produkt najwyższej klasy.
  • Każdy komputer przed wysyłką do klienta poddawany jest tzw. stress testom. Dzięki temu upewniamy się, że wszystkie komponenty działają prawidłowo nawet przy maksymalnym obciążeniu, a Ty masz pewność, że nic się nie zepsuje.

Jeśli chciałbyś/chciałabyś kupić komputer skonfigurowany specjalnie dla Ciebie, zajmiemy się tym bez żadnych dodatkowych opłat. Wystarczy, że napiszesz do nas, określisz swój budżet i potrzeby, a my zajmiemy się resztą.