Dlaczego my?

Zespół

Członkowie naszego zespołu mogą pochwalić się wyższym wykształceniem elektronicznym, nieustannie śledzimy rynek sprzętu komputerowego i mamy już na koncie dziesiątki zbudowanych maszyn. To wszystko sprawia, że możesz być pewien/pewna, że znamy się na rzeczy.

Jakość

Wszystkie podzespoły używane do budowania naszych komputerów pochodzą od znanych producentów. Posiadają certyfikaty jakości i bezpieczeństwa. Nie musisz obawiać się o to, że wątpliwej jakości zasilacz doprowadzi do pożaru.

Przemyślane konfiguracje

Komputery na zamówienie skonfigurowane są w taki sposób, żebyś nie musiał(a) płacić za coś, czego nie potrzebujesz. Używamy procesorów i kart graficznych najnowszych generacji. Przy projektowaniu naszych komputerów, zwracamy szczególną uwagę na to, żeby technologia nie była przestarzała i żebyś otrzymał(a) produkt najwyższej klasy.

Dokładne testowanie

Każdy komputer przed wysyłką do klienta poddawany jest długotrwałym stress testom. Dzięki temu upewniamy się, że wszystkie komponenty działają prawidłowo nawet przy maksymalnym obciążeniu, a Ty masz pewność, że nic się nie zepsuje.

Jesteś zainteresowany/a zakupem komputera skonfigurowanego specjalnie do Twoich indywidualnych potrzeb? Wystarczy, że napiszesz do nas, określisz swój budżet i potrzeby, a my zajmiemy się resztą.